Komunikat o błędzie

Notice: unserialize() [function.unserialize]: Error at offset 74 of 128 bytes w _ctools_export_unpack_object() (linia 819 z /alt/home/webmaster.wilga/html/sites/all/modules/ctools/includes/export.inc).

O Ośrodku

Ośrodek Wilga znajduje się 42 km od Warszawy, w lesie, w Nadwiślańskim Obszarze Chronionego Krajobrazu. Działa od pięciu lat.

Prowadzi go Centrum Edukacji Obywatelskiej – jedna z największych polskich fundacji zajmujących się edukacją, organizacja pożytku publicznego. 

Specjalizujemy się w warsztatach, szkoleniach i konferencjach dla organizacji, instytucji i firm, dla których ważna jest współpraca oraz poszanowanie środowiska i kontakt z przyrodą.

Organizujemy też wszelkie wydarzenia rodzinne w słonecznej, przestronnej sali, z pysznym jedzeniem, w pięknym, zielonym otoczeniu z infrastrukturą ogrodową.

Mamy konkurencyjne, przyjazne ceny, a dochód z ośrodka pomaga nam realizować naszą misję.

Ośrodek jest w pełni dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami czy wymagających specjalnego wsparcia.

Przy prowadzeniu ośrodka wykorzystujemy doświadczenia z programów edukacyjnych CEO na temat zrównoważonego rozwoju i ekologii. Wszystkim chętnym oferujemy warsztaty poprawiające komunikację i współpracę, połączone z częścią integracyjną (przykładowe tematy: Metody grupowego podejmowania decyzji – warsztat praktyczny, Dobra energia w grupie – planowanie współpracy, Kreatywność i zaangażowanie – aktywne metody wspierające pracę grupową).

Latem zapraszamy do malinowego chruśniaka, a cały rok na herbatkę z sokiem malinowym oraz na potrawy ze świeżymi ziołami z naszej uprawy. Mamy też nowoczesne, ekologiczne ogrzewanie i oczywiście segregujemy śmieci.

Jesteśmy miejscem przyjaznym zwierzętom. W okolicy, a czasem nawet na terenie ośrodka, można usłyszeć i wypatrzyć wiele gatunków ptaków (nazwa zobowiązuje :-)), mieszkają tu także jeże, zające, wiewiórki, czasem zjawiają się też łosie!

Ośrodek Wilga to 14 pokoi dla 48 osób, 3 sale szkoleniowe, przeszklone patio,  przestronny taras i mnóstwo przestrzeni do pracy na zewnątrz, w otoczeniu natury.

Na terenie ośrodka jest bezpłatny, monitorowany parking dla wszystkich gości, z miejscem na autokar.

Naszym gościom zapewniamy pełne wyżywienie. Posiłki przygotowujemy na miejscu, w oparciu o zdrowe, lokalne produkty. Znajdziecie też u nas np. znany w okolicy chleb z pobliskiej piekarni.

Jesteśmy otwarci na wszelkie specjalne diety i potrzeby żywieniowe. Menu wegetariańskie, wegańskie, bezglutenowe, bezmleczne, bezcukrowe, koszerne – to dla nas żaden problem. Organizujemy grilla, ognisko, śniadania na trawie i pikniki w plenerze.

Goście chętnie korzystają z zielonego, słonecznego patio z kanapami i poduchami (a także z telewizorem, biblioteczką i zestawem planszówek) – świetnego miejsca do pracy i wypoczynku.

Na całym terenie ośrodka, rozciągającym się na obszarze ponad hektara, goście bezpłatnie korzystają z internetu.

Zapraszamy do aktywnego wypoczynku, integracji i korzystania z naszego boiska do siatkówki i badmintona.