Komunikat o błędzie

Notice: unserialize() [function.unserialize]: Error at offset 74 of 128 bytes w _ctools_export_unpack_object() (linia 819 z /alt/home/webmaster.wilga/html/sites/all/modules/ctools/includes/export.inc).

Zgodnie z naturą

Zrównoważony rozwój, szacunek dla przyrody i drugiego człowieka, różnorodność, mądra edukacja - to dla nas prawdziwe wartości, którymi się kierujemy na co dzień. Dlatego pomagamy innym organizacjom pozarządowym i wszystkim instytucjom, które działają z misją. Dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy specjalną ofertę, przybliżającą to, co dla nas jest ważne. Przyjedź i przekonaj się, że można spędzać czas w harmonii ze sobą, naturą i jednocześnie pracować z sensem.

Jeśli tematyka zrównoważonego rozwoju jest Ci bliska i chcesz, by Twoje miejsce pracy funkcjonowało w myśl jej zasad, w Ośrodku Wilga przeprowadzimy dla Ciebie warsztaty, podczas których wspólnie wypracujemy kierunek zmian.
 
Przykładowe tematy
 
Dlaczego bioróżnorodność taka fajna? Warsztaty na temat odpowiedzialnej konsumpcji i korzystania z zasobów naturalnych, wpływu codziennych nawyków na ochronę różnorodności biologicznej. Dowiedz się, w jaki sposób sprawić, by nasze codzienne zachowania były zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju. Z pomocą animatorów i animatorek możesz zbudować naturalny plac zabaw oraz poznać pomysły na aktywności na świeżym powietrzu, które pozwolą na poznanie różnorodności biologicznej Twojego otoczenia.
 
 
Globalne poranki/Globalne wieczory. Z perspektywy lokalnej - w globalną. Pokazy filmów dotyczących wyzwań współczesnego świata połączone z dyskusjami i/lub krótkimi/dłuższymi formami warsztatowymi - zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dla dorosłych. Filmy z zakresu odpowiedzialnej turystyki, konsumpcji, zrównoważonego rozwoju, praw człowieka, różnorodności międzykulturowej... Jeśli fascynuje Cię współczesny świat pełen globalnych współzależności, daj się wciągnąć w filmową przygodę!