Komunikat o błędzie

Notice: unserialize() [function.unserialize]: Error at offset 74 of 128 bytes w _ctools_export_unpack_object() (linia 819 z /alt/home/webmaster.wilga/html/sites/all/modules/ctools/includes/export.inc).

Warsztaty dla organizacji pozarządowych

Od początku działania Ośrodka Wilga z dużą przyjemnością i zainteresowaniem partnerów organizujemy warsztaty/szkolenia/konferencje dla organizacji pozarządowych – fundacji i stowarzyszeń, których działania służą pożytkowi publicznemu i zmieniają świat. Partnerzy cenią nas szczególnie za naszą misję, otwarcie na najbardziej nietypowe potrzeby uczestników, wsparcie merytoryczne i szacunek dla środowiska.

  • Wynajem sal szkoleniowych i sprzętu
  • Noclegi
  • Posiłki i przerwy kawowe
  • Dodatkowe atrakcje na życzenie (grill, ognisko, zajęcia integracyjne)
  • Transport
  • Możliwość zamówienia warsztatów poprawiających współpracę i komunikację, przykładowe tematy: Metody grupowego podejmowania decyzji – warsztat praktyczny, Dobra energia w grupie – planowanie współpracy, Kreatywność i zaangażowanie – aktywne metody wspierające pracę grupową
  • Możliwość zamówienia szkoleń z zakresu edukacji ekologicznej i globalnej. Przykładowe tematy: Dlaczego bioróżnorodność taka fajna? - warsztaty na temat odpowiedzialnej konsumpcji i korzystania z zasobów naturalnych, wpływu codziennych nawyków na ochronę różnorodności biologicznej. Dowiedz się, w jaki sposób sprawić, by nasze codzienne zachowania były zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju. Z pomocą animatorów i animatorek możesz zbudować naturalny plac zabaw oraz poznać pomysły na aktywności na świeżym powietrzu, które pozwolą na poznanie różnorodności biologicznej Twojego otoczenia. Globalne poranki/Globalne wieczory - z perspektywy lokalnej - w globalną. Pokazy filmów dotyczących wyzwań współczesnego świata połączone z dyskusjami i/lub krótkimi/dłuższymi formami warsztatowymi - zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dla dorosłych. Filmy z zakresu odpowiedzialnej turystyki, konsumpcji, zrównoważonego rozwoju, praw człowieka, różnorodności międzykulturowej... Jeśli fascynuje Cię współczesny świat pełen globalnych współzależności, daj się wciągnąć w filmową przygodę!
  • Możliwość zamówienia szkoleń z zakresu edukacji obywatelskiej, antydyskryminacyjnej, kulturalnej, historycznej.
  • Cennik