ul. Saperów 1 A, 08-470 Wilga
535 922 519
GPS
51°49’17.328 N, 21°24’8.711 E
51.82148° N, 21.40242° E

Jak dojechać?

Samochodem:
Jadąc w kierunku z Warszawy do Wilgi trasą 801: - należy jechać prosto, mijając kolejne skrzyżowania: Wilga – Garwolin i kolejne, Wilga – Ośrodki Wypoczynkowe. Po ok. 3 km od tego ostatniego skrzyżowania miną Państwo bar umiejscowiony po lewej stronie drogi na zakręcie. Jest tam krótki odcinek ograniczenia prędkości do 70 km/h. Należy skręcić za barem i znakiem „koniec ograniczenia do 70 km/h” w pierwszą leśną drogę w lewo, a potem odbić w pierwszą w prawo (jadąc równolegle do trasy 801). Po 350 m dotrą Państwo do Ośrodka Wilga. Jadąc trasą 801 w kierunku do Warszawy, proponujemy skręcić na skrzyżowaniu tej trasy z drogą na Żabieniec (jest drogowskaz), a potem odbić w pierwszą leśną drogę w lewo. Po ok. 400 m dotrą Państwo do Ośrodka Wilga. Na miejscu oferujemy bezpłatne miejsca parkingowe na zamykanym i monitorowanym parkingu.

Komunikacją PKS:
Dojazd komunikacją PKS Warszawa-Puławy z dworca wschodniego (kierunek Garwolin lub Maciejowice) lub prywatne linie z Centrum. Prosimy pytać o przystanek Wilga – Ośrodki wczasowe, który znajduje się 1 km od Ośrodka. Nie każdy autobus jadący do Wilgi zatrzymuje się na tym przystanku! Po wyjściu z autobusu należy kierować się prawą stroną drogi asfaltowej o nazwie Trakt Słoneczny (idąc tą stroną drogi, przy której wysiadło się z autobusu). Przed znakiem drogowym oznaczającym „koniec drogi z pierwszeństwem przejazdu”, prosimy skręcić w prawo. Jest to ul. Saperów. Po 400 m, po lewej stronie drogi, znajduje się Ośrodek Wilga.

W razie potrzeby zorganizujemy dojazd do naszego ośrodka z dowolnego miejsca w Polsce. Współpracujemy w tym zakresie ze sprawdzoną firmą transportową.