Komunikat o błędzie

Notice: unserialize() [function.unserialize]: Error at offset 74 of 128 bytes w _ctools_export_unpack_object() (linia 819 z /alt/home/webmaster.wilga/html/sites/all/modules/ctools/includes/export.inc).

Kontakt

Recepcja Ośrodka Wilga

Tel. (25) 685 30 04

Tel. kom: 535 922 519

e-mail: wilga@ceo.org.pl

www.wilga.ceo.org.pl

 

Ośrodek Wilga

ul. Saperów 1 A

08-470 Wilga

 

GPS
51°49’17.328 N, 21°24’8.711 E
51.82148° N, 21.40242° E

 

Jak dojechać?

Samochodem:

Jadąc w kierunku z Warszawy do Wilgi trasą 801:
- należy jechać prosto, mijając kolejne skrzyżowania: Wilga – Garwolin i kolejne, Wilga – Ośrodki Wypoczynkowe. Po ok. 3 km od tego ostatniego skrzyżowania miną Państwo bar umiejscowiony po lewej stronie drogi na zakręcie. Jest tam krótki odcinek ograniczenia prędkości do 70 km/h. Należy skręcić za barem i znakiem „koniec ograniczenia do 70 km/h” w pierwszą leśną drogę w lewo, a potem odbić w pierwszą w prawo (jadąc równolegle do trasy 801). Po 350 m dotrą Państwo do Ośrodka Wilga.

Jadąc trasą 801 w kierunku do Warszawy, proponujemy skręcić na skrzyżowaniu tej trasy z drogą na Żabieniec (jest drogowskaz), a potem odbić w pierwszą leśną drogę w lewo. Po ok. 400 m dotrą Państwo do Ośrodka Wilga.

Na miejscu oferujemy bezpłatne miejsca parkingowe na zamykanym i monitorowanym parkingu.

 

Mapa dojazdu

Ośrodek szkoleniowy „Wilga”

Wyznacz trasę dojazdu

Ośrodek szkoleniowy „Wilga”

 

Komunikacją PKS

Dojazd komunikacją PKS Warszawa-Puławy z dworca wschodniego (kierunek Garwolin lub Maciejowice) lub prywatne linie z Centrum. Prosimy pytać o przystanek Wilga – Ośrodki wczasowe, który znajduje się 1 km od Ośrodka. Nie każdy autobus jadący do Wilgi zatrzymuje się na tym przystanku!  Po wyjściu z autobusu należy kierować się prawą stroną drogi asfaltowej o nazwie Trakt Słoneczny (idąc tą stroną drogi, przy której wysiadło się z autobusu). Przed  znakiem drogowym oznaczającym „koniec drogi z pierwszeństwem przejazdu”, prosimy skręcić w prawo. Jest to ul. Saperów. Po 400 m, po lewej stronie drogi, znajduje się Ośrodek Wilga.

 

Wynajętym busem/autokarem

W razie potrzeby zorganizujemy dojazd do naszego ośrodka z dowolnego miejsca w Polsce. Współpracujemy w tym zakresie ze sprawdzoną firmą transportową.

 

Mapa dojazdu
Pokaż Ośrodek Wilga na większej mapie